про Україну новини виставки вакансii

Візова підтримка

Перетворити отримання візи в просту задачу можливо. Компанія «DINADIS» більше чотирнадцяти років займається візовою підтримкою і надає візові послуги:

  • Безкоштовна довідкова служба;
  • Оформлення віз у більшість країн світу;
  • Індивідуальний підхід;
  • Повна візова підтримка та супровід;
  • Напрацьований досвід в оформленні віз;
  • Оформлення віз громадянам України та іноземцям, які проживають на території України, в країни Європи, Азії, Америки і т.п.;
  • Оформлення віз іноземцям для в’їзду в Україну.

Скористайтеся послугою візової підтримки, і у Вас не виникне проблем з оформленням віз до країн Європи, Америки, Азії, Африки та інших країн світу.

Інформація для гостей України:

Оформлення віз для іноземців та осіб без громадянства здійснюється в залежності від запланованого терміну їх перебування в Україні.
Необхідна візова підтримка для в’їзду в Україну? Зверніться в компанію «DINADIS», ми допоможемо з рішенням важливих питань.

ВІЗА ТРАНЗИТУ (VF). Оформлення візи транзиту здійснюється, якщо паспорт містить візу для наступної країни на Вашому маршруті або якщо віза для тієї країни не потрібна. Повинні бути пред’явлені квитки для транспортування через Україну в країну призначення. Візи транзиту не дають можливості залишатися в країні; подорож територією України до країни призначення не може перевищувати 5 днів для одного або декількох в’їздів. Візи не продовжуються на території України.

ПРИВАТНА ВІЗА (VP). Призначена для гостьових візитів і видається на підставі запрошення резидентом України на ім’я претендента, виданого місцевим ВГІРФО. Запрошення повинні бути в оригіналі. Власник візи має право залишатися на території України до 180 днів, терміново віза такого типу оформляється і продовжується при наявності серйозних підстав – одруження, хвороба.

ДІЛОВА ВІЗА (VB) Видається на підставі запрошення юридичної (законного) бізнесу, зареєстрованого в Україні згідно з українськими інструкціями, копії Державного Свідоцтва Реєстрації компанії. Консульства приймають копії факсу цих документів. Термін перебування в країні – до 365 днів. Оформлення такого документа доцільно, якщо у Вас є філія в Україні або потреба в частих і довгострокових подорожах до України. Продовжується на території України за запитом сторони, яка оформлювала запрошення.

ТУРИСТСЬКА ВІЗА (VT). Видається для відвідування з туристичною метою. Власник візи має право перебувати до 180 днів з можливістю одного або двох в’їздів. Підстава видачі – запрошення від туристичного агентства або ваучер готелю, що підтверджує резервування номера. Більшість Консульств приймає копії факсу цих документів.

Компанія «DINADIS» здійснює візову підтримку громадян України з метою подорожей клієнтів нашої компанії за кордоном, надає допомогу в оформленні віз для іноземних громадян, які прибувають в Україну з метою приватного візиту (бізнес), з метою туризму та ін.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ
вул.Завальна 10-Б
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Надiслати