про Україну новини виставки вакансii

Транспортне обслуговування

Ми забезпечуємо транспортне обслуговування приватних осіб, компаній і делегацій, піклуючись про безпеку і комфорт клієнтів. Організація бізнес-поїздки співробітників по Україні та за її межами, організація трансферів – завдання, які ми щодня втілюємо в життя протягом більш ніж десяти років.

  • Транспортне обслуговування автомобілями стандарт і преміум-класу по Києву та Україні;
  • Трансфери з/до аеропортів Києва та України;
  • Індивідуальний трансфер, обслуговування делегацій;
  • VIP – трансфери;
  • Персональний водій;
  • Погодинна оренда автомобіля.

Організація трансферів – завдання, яке ми реалізуємо за кілька годин. Чим раніше Ви повідомите про майбутню поїздку, тим більшим буде вибір транспортних засобів.

Сучасні автомобілі стандарт і преміум-класу, досвідчені ввічливі водії, які добре знайомі зі специфікою пересування вулицями великих міст України в години максимального завантаження автомагістралей – гарантія своєчасної безпечної доставки пасажирів до пункту призначення. Організація ділових поїздок мікроавтобусами – можливість доставити колектив Вашої компанії, привезти Ваших партнерів або клієнтів на конференцію в будь-яке місто України з максимальним комфортом.

Транспортне обслуговування: Україна і світ

Забезпечуємо транспортне обслуговування в Україні та за межами, пунктуально подаємо автомобілі і мікроавтобуси в зазначений час і місце. Організовуємо транспортне обслуговування за кордоном за попередньою домовленістю. Автобуси вміщають від 3 до 53 пасажирів, що дає можливість розмістити велику групу людей. Найбільш популярні маршрути: трансфер Київ – Бориспіль, Київ – Жуляни, трансфер Бориспіль – Київ, Жуляни – Київ.

Як скористатися послугою?

Зв’яжіться з нами і повідомте, який саме трансфер Вас цікавить, коли і куди потрібно доставити співробітників або гостей, вкажіть кількість пасажирів і особливі побажання. Менеджери компанії «DINADIS» підберуть кілька варіантів транспортних засобів для проведення бізнес-перевезень, а Вам залишиться лише обрати найкращий.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ
вул.Завальна 10-Б
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Надiслати