про Україну новини виставки вакансii

Відпочинок за кордоном

Плануйте відпочинок за кордоном і ділові подорожі в Європу, Азію, Америку, країни СНД разом з компанією «DINADIS». Супроводжуємо клієнта на кожному етапі співпраці, відповідаємо на всі питання і пропонуємо альтернативні варіанти подорожей. Вирішуємо складні завдання в стислі строки, відправляємо великі компанії на відпочинок і в бізнес-подорожі.

  • Понад 120 000 готелів у всьому світі за спеціальними тарифами;
  • Групові та індивідуальні тури (діловий туризм та відпочинок);
  • Зручна система бронювання;
  • Безкоштовні консультації та інформаційна підтримка;
  • Досвідчений персонал;
  • Візова підтримка і страхування;
  • Можливість самостійного планування подорожі з урахуванням бюджету: маршрут, дати та інші складові;
  • Гнучка система знижок для постійних клієнтів, туристичних агентств і партнерів.

Плануємо бізнес-тури, подорожі на виставки за кордон. Займаємося розробкою корпоративних турів, маємо успішний досвід реалізації складних проектів, таких як організація прес-заходів, конференцій за кордоном.

  • Інсентів-подорожі – комбінований варіант відпочинку за кордоном і рішення задач, пов’язаних з об’єднанням колективу. Мікс відпочинку і тімбілдінга, завдання якого – об’єднати колектив для подальшої продуктивної праці. В процесі планування бізнес-подорожей та корпоративних турів менеджери компанії «DINADIS» опрацьовують всі деталі, підбирають варіанти проживання, дозвілля і погоджують їх з Вами, щоб майбутній відпочинок повністю відповідав Вашим очікуванням.

Щоб прорахувати вартість подорожі та оформити замовлення на відпочинок за кордоном, зв’яжіться з менеджерами нашої компанії.

Шановні Клієнти, інформуємо та рекомендуємо Вам до початку Вашої подорожі скористуватися Проектом МЗС з Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ»), що є ефективним інструментом попередження, а за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.

Більш детальна інформація та реєстрація в проекті за посиланням: http://friend.mfa.gov.ua/#/

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
02132, м.Київ, вул.Завальна 10-Б

Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Надiслати