About ukraine news exhibitions careers

ГАРЯЧІ ТУРИ ТА ПУТІВКИ

Гарячі тури – це тури, якими дата вильоту на курорт призначена на найближчі 2-4 дні, за рахунок чого їх можна придбати за значно зниженими цінами. По суті, путівка, що горить, нічим не відрізняється від звичайного туру, крім дати вильоту і вартості, чим приваблює багатьох туристів, які планують відпочинок.

Що таке тур, що горить?

Чому з’являються пропозиції, що горять?
Велика кількість вільних місць у літаку чи готелі, які, згідно з договором, з авіакомпанією чи готелем туроператор викупив заздалегідь. Бажаючи компенсувати свої витрати, туристична фірма знижує вартість путівки. Іноді ціна туру може бути нижчою за його собівартість, що дозволяє туристу значно заощадити на відпочинку.

Покупець відмовився від подорожі незадовго до вильоту. Таким чином компанія намагається продати путівку іншому туристу, щоб уникнути виплати штрафів перевізнику чи готелю.
Ціна на гарячі тури з України зазвичай знижується на 20-30%, проте іноді путівка може бути і в половину дешевшою від її звичайної вартості. Гарячі тури на двох розкуповують дуже швидко, тому важливо встигнути забронювати таку пропозицію.

Як підібрати палаючий тур?

Якщо ви плануєте відпочинок по путівці, що горить, пропонуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть правильно підібрати пропозицію зі знижкою і уникнути можливих розчарувань.

Сплануйте відпустку заздалегідь та складіть список бажаних напрямків. Це дозволить вам мобілізуватися і в «потрібний» момент швидко купити підходящий палаючий тур, не маючи часу на роздуми.

Найчастіше пропозиції з’являються у популярні курортні напрямки – Туреччину, Єгипет, Шрі-Ланку, Таїланд, ОАЕ та Грецію. Гарячі путівки з України до візових країн, а також на елітні курорти – Мальдіви або Домінікану зустрічаються набагато рідше. Будьте готові розглядати відразу кілька країн для відпустки, це збільшить шанси підібрати вигідний варіант згідно з іншими вашими вимогами та купити путівку.
Визначтеся з бюджетом, який ви готові витратити на придбання туру, що горить. Об’єктивно оцінюйте співвідношення ціни з рівнем готелю та розмір знижки. Найбільш популярні путівки в чотиризіркові готелі. А пропозиції до фешенебельних п’ятизіркових готелів спочатку мають високу стартову вартість, тому не варто розраховувати на придбання такого туру за мінімальною ціною.

Зверніться до перевіреного туристичного агентства. Це дозволить прискорити процес підбору туру, що горить. У DINADIS працюють професійні менеджери з туризму, які швидко підберуть вигідний варіант із найкращим співвідношенням «ціна – якість» згідно з вашими побажаннями. При купівлі путівки уважно ознайомтеся з договором, варто також враховувати, що при купівлі турів, що горять, потрібна повна передоплата.

Будьте напоготові. Зібрані валізи та стовідсоткова готовність до вильоту в день придбання путівки – головна умова вдалої поїздки за ціною, що горить.

Плюси та мінуси таких турів
Гарячі путівки мають своє підводне каміння, тому зважте все за і проти заздалегідь перед покупкою. Як у медалі є зворотний бік, так і тури, що горять, мають достоїнства і недоліки.

Переваги турів, що горять:

 • Тури за кордон мають низьку вартість.
 • Великий вибір пропозицій у певну пору року.
 • Можливість вирушити у подорож практично відразу після покупки туру.
 • Недоліки турів, що горять:
 • Сезонність таких пропозицій.
 • Необхідно бути готовим до подорожі в день купівлі путівки.
 • Відсутність можливості повернути тур.

Коли з’являються гарячі тури
Безперечно, гарячі тури з Києва – чудова можливість заощадити гроші на довгоочікуваному відпочинку. Однак для таких путівок характерна сезонність. Не варто розраховувати на широкий вибір пропозицій зі знижкою під час свят, відпусток та шкільних канікул.

Найчастіше палаючі пропозиції з’являються у міжсезоння, перед святами чи після них. Наприклад, високі шанси придбати вигідний тур до Туреччини у травні, коли вода в Середземному морі вже тепла, а ціни на курорті набагато нижчі. Або купити путівку, що горить, і вирушити в подорож країнами Європи в грудні: у цей період різдвяні ярмарки вже відкриті, при цьому вартість такої поїздки значно нижча, ніж у новорічні свята.

Гарячі тури на Гоа, Єгипет, Таїланд або Шрі-Ланку найкраще «ловити» восени, починаючи з жовтня, коли туристичний сезон тільки починається, і відпочити можна зі значною знижкою.

Належна підготовка і зважений підхід до покупки путівки, що горить, допоможе вам об’їздити безліч країн і при цьому приємно заощадити. До речі, тури з Києва на завтра можна подивитися у відповідному розділі сайту туристичного оператора «DINADIS».

Коли можна купити тур, що горить?
Для допитливих туристів ми приготували маленьку шпаргалку. Цей список допоможе вам спланувати відпустку на рік уперед і завжди бути готовим до несподіваної подорожі.

 • Туреччина: квітень, травень, кінець вересня, жовтень;
 • Єгипет: перша половина осені, друга половина зими, літо;
 • ОАЕ: вересень, жовтень;
 • Туніс, Іспанія, Італія: друга половина весни, перша половина осені;
 • Таїланд, Шрі-Ланка: літо, друга половина осені;
 • Індонезія: жовтень, листопад, лютий, березень;
 • Країни Європи: літо, друга половина осені, грудень, лютий.
Contact us
DINADIS Business Travel
02132, Kyiv, Ukraine
10-B, Zavalna str.
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Barcelona, Spain
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Send