про Україну новини виставки вакансii

Бронювання готелiв за кордоном

Персонал «DINADIS» вільно володіє кількома мовами, тому допоможе забронювати готель в будь-якій країні світу – Вам потрібно лише повідомити побажання.

  • Сервіс 24/7;
  • Бронювання готелів за вигідними тарифами – обирайте будь-який зі 120 000 готелів;
  • Дисконт на проживання для кожного клієнта;
  • Робота в межах бюджету з урахуванням всіх побажань;
  • Безкоштовна консультаційна та інформаційна підтримка;
  • Приємні знижки для постійних клієнтів і партнерів, турагентств.

Організація інсентів-подорожі – від ідеї до втілення в життя. Персонал Вашої компанії продемонстрував відмінні результати, Ви вирішили нагородити колектив інсентів-туром? Це може бути Європа, Туреччина, Єгипет. Відпочинок і корпоративний тімбілдінг – можливість не тільки згуртувати колектив, а й поставити важливі для компанії цілі, обговорити шляхи їх досягнення.

Ви плануєте ділову поїздку до Європи, в Азію, Африку чи Америку?

Організація розміщення в готелях – завдання, яке MICE агентство «DINADIS» вирішить з урахуванням Ваших вимог, що стосуються як вартості проживання, так і наявності додаткових опцій.
Ми пропонуємо готелі за кордоном, перевірені нашими партнерами. Серед запропонованого асортименту Ви можете обрати як недорогі готелі світу, так і заклади сегменту лакшери.
Як здійснити бронювання готелів по світу з оператором ділового туризму «DINADIS»?

  • Опишіть вимоги й очікування, які стосуються території готелю та безпосередньо номера. Для цього надішліть запит на електронну скриньку компанії.
  • Зателефонуйте і скористайтесь послугою інформаційної підтримки. Для цього треба лише висловити побажання менеджеру нашої компанії.

Ми запропонуємо варіанти, а Вам залишиться лише обрати кращий.

Плануєте відпочинок? Вас чекають сучасні готелі: Туреччина, Єгипет та інші країни світу. Відпочинок буде незабутнім! Нам потрібні подробиці: чи їдуть з Вами діти, чи має значення розуміння персоналом готелю української або російської мови. Важливо заздалегідь знати, який тип відпочинку цікавить Вас: абсолютної релакс у басейні в гірському регіоні Туреччини або ж насичена програма з джип-сафарі по дюнах єгипетської пустелі.

Шановні Клієнти, інформуємо та рекомендуємо Вам до початку Вашої подорожі скористуватися Проектом МЗС з Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ»), що є ефективним інструментом попередження, а за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.

Більш детальна інформація та реєстрація в проекті за посиланням: http://friend.mfa.gov.ua/#/

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
02132, м.Київ, вул.Завальна 10-Б

Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Надiслати