про Україну новини виставки вакансii

Бронювання готелів в Україні

Бронюючи кращі готелі України разом з «DINADIS», Ви економите свій час і отримуєте ряд переваг:

  • Сервіс 24/7;
  • Бронювання готелів з дисконтом: Україна та світ;
  • Робота в рамках обумовленого бюджету;
  • Бронювання готелів по Україні та світу 24/7;
  • Більш ніж 500 кращих готелів України, особисто перевірених співробітниками нашої компанії;
  • Консультації та безкоштовна інформаційна підтримка;
  • Особливі умови співпраці для турагентств, партнерів і постійних клієнтів.

В базі зібрані кращі готелі України, які перевірили  співробітники нашої компанії. Пропонуємо клієнтам вигідне розміщення в готелях України, серед яких відомі готелі Одеси, Харкова, кращі готелі Львова, Києва і Дніпра. Ми надаємо виключно актуальні ціни на проживання, що дає можливість точніше прорахувати бюджет подорожей.

Ми здійснюємо вигідне бронювання готелів зі знижками в Києві і обласних центрах, в невеликих містечках. Зручна система бронювання і можливість одразу дізнатись розмір дисконту, адресу готелю дозволяє всього за кілька хвилин оформити замовлення.

Вкажіть дату заїзду та виїзду, прізвища гостей, контактну інформацію. Потрібна організація розміщення в готелях України, але немає часу заповнювати поля форми? Зателефонуйте консультантам «DINADIS» – ми швидко забронюємо потрібний номер.

Ціновий діапазон залежить виключно від Ваших вимог і бажаних умов проживання: ми пропонуємо і недорогі готелі для комфортного відпочинку у відрядженні, і президентські номери в лакшері готелях України, які приємно дивують  чарівним краєвидом з вікон на пам’ятки міста.

Готелі України відрізняються рівнем комфорту, якістю обслуговування і зручністю розташування, що відображають ціни на проживання. Вартість розміщення в готелях України безпосередньо залежить від категорії номера, тривалості перебування, замовлення додаткових послуг та типу харчування. Співробітники нашої компанії підберуть оптимальний готель в потрібному районі міста в межах бюджету.

Онлайн бронювання номерів у готелях  України https://booking-ua.com/

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ
вул.Завальна 10-Б
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Надiслати