про Україну новини виставки вакансii

Авіаквитки

«DINADIS» – акредитований агент Міжнародної Асоціації Повітряного транспорту (IATA). Ми здійснюємо бронювання і продаж авіаквитків в будь-яку країну світу. З турботою про Вашу безпеку і комфорт ми уклали договори з провідними українськими та міжнародними авіакомпаніями.Бронювання і виписка авіаквитків в офісі «DINADIS»;

  • Організація чартерних рейсів;
  • Індивідуальний супровід клієнта;
  • Замовлення VIP-залів і ексклюзивного сервісу в аеропортах;
  • У будь-який час актуальна інформація про найбільш вигідні варіанти подорожі, наявність місць та вартість квитків.

Як купити авіаквитки без комісії?

Економимо Ваш час – замовляйте квитки на літак, сидячи у власному кабінеті або квартирі. Щоб оформити замовлення, достатньо заповнити  всі поля форми. Треба зазначити дати, прізвища та імена пасажирів, країни, міста, залишите актуальну контактну інформацію.

Менеджери нашої компанії підберуть найбільш вигідні варіанти рейсів, випишуть авіаквитки. Скористайтесь послугами компанії «DINADIS», щоб придбати недорогі авіаквитки для перельотів по Україні та за її межами.

Є можливість бронювання квитків на конкретні дати як для пасажирів, що подорожують самостійно, так і для групових перельотів, делегацій. Ви можете придбати авіаквиток як в один бік, так і в обидва, що  дає можливість оптимізувати витрати.

Ексклюзивний сервіс

Клієнтам, які зустрічають і відправляють делегації, ми пропонуємо замовлення VIP-залів і ексклюзивного сервісу в аеропортах. Привітний прийом, тепла атмосфера з перших хвилин перебування в Україні – все це допоможе гостям відчути Вашу турботу.

Обслуговування в барі і можливість використання факсу, принтера, розміщення в окремій кімнаті, проходження контролю, реєстрація як багажу, так і пасажирів з посадкою персональним асистентом.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ
вул.Завальна 10-Б
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Надiслати