про Україну новини виставки вакансii

Про компанію

Оператор ділового туризму «DINADIS» – приклад успішної реалізації професіоналізму, злагодженої роботи колективу, досвіду і відповідального відношення до роботи.

З 2006 року ми успішно працюємо над організацією бізнес-подорожей Україною та за її межами, тим самим допомагаючи оптимізувати українським та іноземним компаніям не тільки витрати на подорожі, а й витрати, пов’язані із зустріччю делегацій і плануванням корпоративних турів, проведенням конференцій, виставок , що також є невід’ємною частиною нашої роботи.

«DINADIS» – 15 років лідерства у сфері надання туристичних послуг в розрізі Business travel і MICE туризм (організація і проведення корпоративних заходів).

Нам довіряють як невеликі українські компанії, так і компанії зі світовим ім’ям, історією і традиціями, які здійснюють свою діяльність, як в Україні, так і за кордоном, що, в свою чергу, підтверджує багатовекторність в нашій роботі. Будьте в числі наших шановних клієнтів і Ви!
Діловий туризм в Україні – реалізація різновекторних завдань:

· відрядження по Україні;
· корпоративні тури;
· бронювання готелів в Україні;
· транспортне та екскурсійне обслуговування;
· організація конференцій;
· прийом міжнародних делегацій;
· виставки;

· ділові тури;

· авіаквитки і ж / д квитки.
У нашій компетенції – здійснення повного комплексу туристичних послуг не тільки в Україні, але й організація індивідуальних, групових відряджень за кордон з наданням необхідних послуг – страхування, отримання візи для учасників відряджень, вигідне бронювання готелів за кордоном, організація бізнес-турів та спеціалізованих поїздок.

Організовуємо бізнес-подорожі як по Україні, так і за межами, допомагаючи роботі малих і великих компаній. У нашій компетенції організація відряджень за кордоном з наданням необхідних послуг – страхування, отримання візи для учасників відрядження, бронювання готелів за кордоном, організація бізнес турів і поїздок.

Знаходимо прості рішення складних завдань.

Розробляємо індивідуальну програму подорожей. При необхідності використовуємо аутсорсинг для вирішення завдань ділового туризму. Надаємо послуги організації бізнес туризму, спираючись на три принципи:

· турбота про клієнта і його потреби;
· робота в рамках виділеного клієнтом бюджету;
· співпраця з акредитованими партнерами.

Персонал – гордість «DINADIS». Завдяки високій кваліфікації колективу нам вдається в мінімальні терміни втілювати в життя масштабні проекти – бізнес тури, поїздки на виставки за кордон, що вимагають повного занурення в деталі і організаційні питання.

uniglobe «DINADIS» є представником глобальної мережі UNIGLOBE Travel в Україні.

В результаті аналізу нашої діяльності в розрізі Business travel & MICE, туристичне агентство «DINADIS» включено до Національного Бізнес-Рейтингу України та визнано «Лідером галузі 2015 року» (дослідження проводяться за підтримки ТОВ «Науково-інформаційний центр статистичних досліджень», ТОВ «Редакція «Торгово-промислова Україна» і Міжнародного рейтингового Союзу Національних бізнес-рейтингів).

Ліцензія Держ. Тур. адміністрації АЕ 272994, видана 14.12.2011.
Наша мета – оптимізувати, спростити і підвищити ефективність кожної Вашої бізнес-поїздки.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ
вул.Завальна 10-Б
+38 044 247 47 19
office@dinadis.ua
08009, Барселона, Іспанія
C. del Consell de Cent, 383
+34 607 06 45 61
office@dinadis.es
Надiслати