про Україну новини виставки вакансii

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДОРОЖЕЙ В УКРАЇНУ

Професійна організація подорожей в Україну з діловою і туристичною метою

Діловий або туристичний візит в Україну може переслідувати різні цілі. Але якщо його організацією займатимуться професіонали, неприємних накладок і непорозумінь вдасться повністю уникнути. А сама подорож запам’ятається безліччю побачених пам’яток, позитивних емоцій та привабливих перспектив для бізнесу.

Основні складові майбутнього подорожі: аспекти, де професійна допомога безцінна

Самостійна організація закордонної подорожі потребує часу і додаткових витрат. Щоб звільнити себе від непотрібних клопотів, скористайтеся допомогою тих, хто готовий організувати інкомінг в Україну по вищому розряду.

Оформлення візи

Старт будь-якої подорожі – оформлення дозволу на в’їзд в Україну з урахуванням мети візиту: відпочинку, навчання, вирішення ділових питань і налагодження нових зв’язків, відпочинку або зустрічі з родичами. Якщо за цю роботу беруться професіонали, вдасться уникнути тяганини і помилок при підготовці особистих паперів подорожуючого. Процес супроводжується від моменту підготовки документів до отримання позитивної відповіді на запит про візу. Також в числі переліку пропонованих послуг:

 • Консультація з усіх питань, пов’язаних з оформленням візи.
 • Практична допомога у відкритті візи одно- або багаторазового формату.
 • Оформлення закордонного паспорту в стандартному або терміновому режимі.
 • Страхування під час поїздки.
 • Рішення інших питань, які можуть виникнути при оформленні візи.

Завдяки професійній допомозі ризик відмови зведений до нуля, а подорожуючому вдасться легко довести свою благонадійність співробітникам візового відділу.

Придбання авіаквитків

Не поспішайте намагатися купити авіаквитки в Україну через Інтернет. Іноді їх вартість зашкалює, особливо якщо поїздка запланована на розпал туристичного сезону або до дати важливого ділового заходу міжнародного рівня. Крім того, чималі складнощі може викликати планування складного маршруту, коли подорож запланована на відвідування міст в різних країнах світу. Фахівці агентства ділового туризму зуміють знайти і підібрати для вас оптимальні схеми перельоту за адекватною ціною з урахуванням всіх висловлених побажань. Співпраця з провідними перевізниками дозволить оптимально спланувати стикувальні рейси, скоротити період очікування пересадки і уникнути накладок під час поїздки.

У базовий перелік послуг з придбання авіаквитків входять:

 • Пошук найбільш зручного варіанту перельоту.
 • Проходження реєстрації, коригування маршруту і скасування броні.
 • Замовлення послуг віп-залу.
 • Пошук відповідних пропозицій у лоукостерів і серед чартерних рейсів.
 • Оренда приватних літаків для переміщення всередині країни або за її межами.
 • Врегулювання всіх питань, що стосуються замовлення, бронювання та викупу авіаквитків.

Одночасно з авіаквитками можна замовити комплект залізничних квитків для переміщення всередині України з мінімальними витратами. До послуг мандрівників – значний список маршрутів і вибір найбільш комфортних поїздів, поїздки в яких не доставляє незручностей і не пов’язана з ризиками для здоров’я туристів. Менеджер компанії-організатора підбере оптимальний маршрут і допоможе оформити електронний або стандартний квиток на кращі місця на будь-яку обрану дату. Можлива організація переміщення на поїзді за межами основної країни перебування.

Бронювання готелю booking-ua.com

До послуг мандрівників – сотні варіантів проживання: від самих скромних і бюджетних до ексклюзивних, покликаних справити потрібне враження на ділових партнерів. Фахівці компанії з організації ділового туризму вислухають ваші побажання і підберуть на вибір кілька оптимальних місць для заселення на необхідний термін. Вигідні ціни, вдале розташування, широкий спектр послуг для гостей – пропозиції, знайдені професіоналами, стануть відмінним доповненням до інтенсивної програмі поїздки і допоможуть вирішувати питання, не відволікаючись на побутові умови.

У перелік пропонованих послуг входять:

 • Оформлення броні номера в готелі на обрану дату.
 • Пошук пропозицій з найбільш вигідною вартістю.
 • Можливість оформлення термінового бронювання з мінімальною комісією.

Завдяки співпраці з кращими мережами клієнтам компанії-оператора ділового туризму будуть запропоновані кращі варіанти заселення в провідних готелях країни.

Замовлення трансферу з аеропорту і в аеропорт

До послуг мандрівників – послуга трансферу в аеропорт і в місто, а також надання особистого транспорту для переміщення всередині країни. За бажанням клієнта можна підібрати автомобіль стандартного або преміум-класу, де є всі умови для комфортного пересування. Можлива оренда машини з водієм-професіоналом, який буде супроводжувати гостя на весь період подорожі. Машини підбираються в надійних сервісах, де гарантується технічна справність транспортних засобів, і надається широкий вибір модифікацій авто з якісною обробкою салону і потужним двигуном.

Послуга медичного страхування

Щоб подорож не була затьмарена раптовим погіршенням здоров’я, гостям рекомендується оформлення медичної страховки, що дає право на отримання медичної допомоги в разі захворювання або травмування. Кілька пакетів страхування дозволяють вибрати оптимальний набір послуг за прийнятним тарифом. А надійність страхових компаній дозволить не сумніватися в можливості отримання кваліфікованої допомоги в непередбаченій ситуації. Медична страховка оформляється на весь термін перебування за кордоном, включаючи час перельоту.

Організація важливих зустрічей і ділових заходів

Для успішного вирішення ділових питань і дотримання наміченого графіка співробітники компанії-організатора готові запропонувати широкий спектр послуг з зустрічі делегацій і організації їх заселення в готель, супроводу гостей і організації для них туристичної та культурної програми. До роботи з мандрівниками може бути підключений досвідчений гід-перекладач, водії з особистим транспортом і т.д.

В окремий пакет послуг виділений так званий конференц-сервіс, що має на увазі організацію під ключ ділових зустрічей і заходів. В рамках послуги фахівці будуть займатися наступними питаннями:

 • Вибір конференц-залу підходящої місткості в зручному районі міста.
 • Забезпечення технічної підтримки заходу – оренда обладнання та апаратури для озвучування виступів і демонстрації підготовлених матеріалів.
 • Послуги перекладачів.
 • Організація харчування на момент проведення ділової зустрічі, конференції або семінару.
 • Складання та реалізація культурної та екскурсійної програми для учасників.
 • Рішення побутових питань для запрошених гостей – бронювання номерів в готелі, трансфер і організація харчування.

Екскурсійна програма

Поїздка в іншу країну буде позбавлена яскравих фарб, якщо гості не змогли відвідати місцеві пам’ятки і ознайомитися з культурними традиціями іншої держави. Тому співробітники компанії-організатора готові:

 • Підібрати один або кілька екскурсійних маршрутів на вибір клієнта.
 • Забезпечити своєчасну подачу транспортного засобу.
 • Вирішити питання супроводу поїздки силами професійного гіда.
 • Забезпечити проживання та харчування мандрівників під час багатоденних поїздок.
 • Придбати квитки в музеї, галереї та інші місця масового відвідування з платним входом і строгим режимом роботи.

Замовити подорож в Україну у оператора ділового туризму «DINADIS»

Співробітники компанії «DINADIS» готові організувати діловий або туристичний візит в Україну з наданням широкого комплексу послуг. Телефонуйте, щоб уточнити моменти співпраці і оформити замовлення на поїздку з урахуванням обраних дат.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ, вул.Завальна 10-Б
Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Надiслати