про Україну новини виставки вакансii

ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОНЛАЙН-ЗАХОДІВ DINADIS: СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ

Вимушені обмеження в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в світі вивели на перший план новий формат проведення заходів – віртуальний. Не варто недооцінювати його можливості і стверджувати перевагу стандартних офлайн-рішень, мотивуючи свою думку перевагами вільного спілкування віч-на-віч. За умови професійного підходу організація онлайн-заходів:

 • допоможе досягти поставленої мети;
 • дозволить учасникам отримати відповіді на всі питання, що цікавлять;
 • зуміє охопити величезну аудиторію в різних точках планети;
 • забезпечить ефективну взаємодію учасників;
 • не зажадає значних витрат і повністю виправдає вкладення.

Грамотна організація онлайн-трансляцій та заходів – гідна відповідь пандемійній реальності і можливість ефективно працювати з широкою аудиторією слухачів.

Які переваги гарантує організація онлайн-трансляції заходу

Здійснюючи підготовку віртуальних заходів під ключ, фахівці готові довести наступне:

 • Онлайн-трансляції – краще, що можна запропонувати для обміну думками в умовах вимушеного карантину, тривалого в часі. Вони усувають дефіцит спілкування і допомагають продовжувати ефективну роботу, розвиватися і обмінюватися цінним досвідом.
 • В онлайн-режимі простіше і зручніше обмінюватися думками, не побоюючись негативної реакції і жорсткої критики. У віртуальному режимі знімаються багато обмежень, і всі учасники спілкування набувають рівноправність в питаннях отримання інформації, що цікавить і об’єктивних відгуків.
 • Організувати онлайн-захід може бути простіше, ніж підготувати майданчик офлайн, тим більше якщо в розпорядженні є необхідне обладнання і є націленість на роботу з певними цільовими групами, зацікавленими в спілкуванні.
 • Будь-які обмеження щодо кількості учасників у віртуальному форматі заходів повністю знімаються. Тим більше що дистанційне спілкування ні до чого не зобов’язує і привертає набагато більше зацікавлених громадян, ніж офлайн-проєкти, що вимагають виділити час на відвідування наміченого події.
 • Запис онлайн-заходи можна зберегти, записати на фізичний носій або викласти в мережу, щоб пізніше з нею могло ознайомитися ще більшу кількість людей.

Залежно від намірів організатора онлайн-захід може мати форму трансляції або спілкування. У першому випадку відео йде з одного джерела – офісу, студії і т.д., і його дивляться тисячі інших учасників. Спілкування має на увазі наявність декількох каналів і спеціальні платформи для організації онлайн-заходів, які гарантують вирішення технічних питань і комфортні умови для спілкування відразу декількох десятків учасників з різних точок зйомки відео. Вибір формату здійснюється за погодженням сторін і враховує цілі заходу та бажаний охоплення аудиторії.

Де замовити організацію офлайн і онлайн-заходів

До ваших послуг – компанія «ДІНАДІС», силами співробітників якої проводиться організація заходів онлайн з урахуванням вимог замовника. 14 років успішної роботи на ринку конференц-сервісу дозволяє підприємству запропонувати широкий вибір оптимальних рішень з урахуванням конкретних завдань:

 • організацію семінарів, конференцій та інших ділових заходів;
 • використання обладнання для отримання картинки HD-формату;
 • необмежену географію проведення ділових зустрічей і корпоративних заходів;
 • облік деталей, що гарантують успіх онлайн-трансляції;
 • професійну організацію онлайн-заходів під ключ з пошуком відповідного майданчика, підбором необхідного обладнання, вирішенням питань інформаційного забезпечення, організацією харчування і наймом обслуговуючого персоналу;
 • економне витрачання фінансових і людських ресурсів для скорочення собівартості проекту;
 • організацію і проведення онлайн-заходів з доступністю для 1500 одночасних підключень;
 • розробка унікальної концепції для кожного заходу, що дозволяє намітити основні цілі і домогтися їх досягнення на 100%.

Сьогодні компанії «ДІНАДІС» довіряють більше 70 постійних клієнтів з числа великих українських і міжнародних компаній. Практичний досвід і бездоганне ділове чуття команди підкажуть краще рішення для будь-якого поставленого завдання, щоб ваші вкладення в проведення заходу багаторазово виправдалися зростанням репутації бізнесу, появою нових клієнтів і збільшенням обсягів продажів.

Для отримання додаткових консультацій телефонуйте за вказаними телефонами або надсилайте запит на пошту office@dinadis.ua.

Зв`яжiться з нами
DINADIS Business Travel
02132, м.Київ, вул.Завальна 10-Б
Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Надiслати