об Украине Новости вьіставки вакансии
Новости

До відома туристів, які планують подорож під час карантину, через COVID-19 у всіх аеропортах посилено заходи безпеки для максимального захисту пасажирів і обслуговуючого персоналу. Радимо ознайомитися з правилами проходження прикордонного контролю в наступних країнах: Болгарія Відвідування при COVID-19 — необхідність мати при собі заповнену форму, доступну за посиланням, для успішного проходження прикордонного контролю. Туреччина Відвідування […]

До відома туристів, які планують подорож під час карантину, через COVID-19 у всіх аеропортах посилено заходи безпеки для максимального захисту пасажирів і обслуговуючого персоналу.

Радимо ознайомитися з правилами проходження прикордонного контролю в наступних країнах:

Болгарія

Відвідування при COVID-19 — необхідність мати при собі заповнену форму, доступну за посиланням, для успішного проходження прикордонного контролю.

Туреччина

Відвідування при COVID-19 — необхідно мати при собі заповнену форму, яка доступна за посиланням (російською або англійською мовами), для успішного проходження прикордонного контролю.

Хорватія

Відвідування при COVID-19 — звертаємо вашу увагу на необхідність мати при собі хоча б один із зазначених нижче документів в роздрукованому вигляді:

  • туристичний ваучер
  • підтвердження власності на нерухомість або судно
  • підтвердження бронювання житла, яке повинно містити інформацію про його адресу, контактний номер телефону та тривалість перебування, тобто дата, коли гість планує покинути Хорватію.
    Також кожен пасажир повинен мати при собі заповнену і роздруковану форму, доступну за посиланням. Цю ж форму необхідно обов’язково заповнити і он-лайн.

Для в’їзду в Хорватію тест на COVID-19 не потрібен. Додаткову інформацію можна отримати за посиланням.

Чорногорія

Відвідування при COVID-19 — необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який був зроблений в акредитованій лабораторії не пізніше 48 годин до прибуття в аеропорт призначення.

Єгипет

Відвідування при COVID-19 — необхідно мати при собі обидві заповнені форми, які доступні за посиланням (додаток 1, додаток 2), для успішного проходження прикордонного контролю.

Надана ​​інформація не є повною, прохання уточнювати останню актуальну інформацію на сайті консульства або посольства країни прямування.

03.07.2020

Интерес к Украине с ее непростой историей и сложной современной судьбой стабильно растет…

Подробнее

04.06.2020

MICE-менеджер, другими словами менеджер по деловому туризму — незаменимый человек в деловой поездке или во время организации делового мероприятия…

Подробнее

14.01.2020
Больше новостей
Свяжитесь с нами
DINADIS Business Travel
02132, г.Киев, ул.Завальная 10-Б
метро Осокорки
Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Отправить